#

Káva a láska
sú najlepšie
horúce


Poznáš
Mursalský
čaj?


#

Vitajte
na začiatku spoznávania kvality

Káva PRIMO AROMA bola ohodnotená medzinárodným certifikátom Kosher parve. Tento certifikát je dokladom o kvalite celého spracovania kávy, od pestovania bez syntetických hnojív a dôslednej kontrole kávy pri preprave bez chemického ošetrenia, navážky do pražiarne až po samotné praženie a balenie. Káva uvedenej značky nie je v obchodnej sieti na našom trhu, dovážame ju v limitovanom objeme čerstvo praženú z Talianska priamo z pražiarne každé 3 mesiace. Pre zaujímavosť uvádzame, že jedným z mnohých európskych odberateľov je aj klub Bayern Mníchov a jeho zariadenia: štadióny, reštaurácie, hotely, či bary.

Ponuka
Mursalského bylinného čaju

Mursalský čaj je lahodný bylinný čaj z rastliny Ránhoj horský (Sideritis scardica Griseb). Ránhoj horský rastie iba na určitých miestach pohoria Rodopy, ktoré sa rozprestiera v Bulharsku, Grécku a Turecku. V Bulharsku je táto bylinka na vyznačených miestach pre jej vynikajúce liečivé účinky zákonom chránená. Človek nemusí byť chorý aby si ho mohol vychutnať. Tento čaj je ideálny pre ľudí, ktorí chcú zdravo relaxovať a popritom si dopriať aj očistu organizmu, omladzovacie účinky a vychutnať si chuť bylinky pestovanej v čistej prírode. Tento výnimočný bylinný čaj môže však pre svoje liečive účinky napomôcť aj ľuďom trpiacim na konkrétne ochorenia. V ľudovom liečiteľstve sa odporúča Mursalský čaj piť pri nasledovných ochoreniach:

 • - pri srdcovo-cievnych ochoreniach (napomáha pri vysokom krvnom tlaku)
 • - pri ochoreniach priedušiek (bronchitíde, astme, podpuruje vykašliavanie)
 • - pri ochoreniach močových ciest a prostaty (čaj je močopudný) a pri problémoch s chudokrvnosťou
 • - čaj je vhodný piť pri obličkových kameňoch (napomáha k šetrnému vylučovaniu kameňov z organizmu)
 • - v ľudovom liečiteľstve sa používa pre jeho protizápalové účinky a podporu hojenia rán
 • - pre vysoký obsah selénu je čaj aj silný antioxidant a preto vhodný piť na očistu organizmu

Mursalský čaj neobsahuje tein a preto sa môže piť i vo väčšom množstve. V Bulharsku je známy aj pod názvom Bulharská viagra. Obsahuje množstvo látok, ktoré pozitívne pôsobia na organizmus. Obsahuje stopové prvky a minerály (napr. Na, K, Zn, Mg, P, Si, Al, Fe, Cu, Selén, éterické oleje, fenoly). Účinky čaju sú podložené rôznymi odbornými publikáciami a klinickými štúdiami.

#

Možnosť zorganizovania ochutnávky

 • Každý z nás dáva prednosť inej chuti kávy. Stačí si len vybrať:
 • # výrazná a kyslá chuť Arabiky
 • # sladká káva
 • # horká káva
 • # pražená káva s trochou Robusty
#

Kontaktuj nás

Miroslav Vávro
Tel: +421 905 627 337
Email: mvc.comp@gmail.com

Objednávky a rezervovanie ochutnávok vybavujeme emailom alebo telefonicky, odber kávy je možný osobne alebo poštou na dobierku, pri minimálnom množstve 6 kg POŠTOVNÉ ZDARMA

#

"Žiadna káva neulahodí Vašim ústam, ak jej vôňa najprv nepošle svoj sladký pozdrav Vášmu nosu." Ward Beecher